Pastelky v tubě s klaviaturou

DDE002
         

Barvy jsou všude kolem nás. Jsou nedílným zpestřením života pro malé i velké. Ozvláště děti přitahuje bohatší barevné spektrum. Nebojme se a udělejme si život barevnější a veselejší! Vybarvěme si nejen písničky a prstoklady, ale všechny notičky a ostatní vzkazy! Budeme mít hned zářivější úsměv při čtení poznámek a svět bude veselejší!!! 


  • Skladem
259 Kč
Kategorie: Škola a kancelář
 
 

Colorterapie, chcete - li léčení pomocí barev, je přirozená technika. Ta se využívala kdysi, již ve starém Egyptě. Barvy vyzařují vlnění s rozdílným působením na lidskou mysl. Právě tohoto působení se využívá při colorterapii.

Buďte originální a pořiďte sobě či svým dětem stylovou sadu pastelek v plechové tubě. Sada je vhodná pro studenty, učitete, děti a milovníky hudby. Vybavte svoji aktovku nebo stůl hudebními doplňky. Pokud nevíte čím potěšit své hudební přátele, je tato sada správnou volbou. Černá plechová tuba s černým uzávěrem a bílým potiskem klavírních klapek.

 

 

Sada obsahuje:

plechovou tubu s potiskem klaviatury

12 pastelek (žlutá, oranžová, růžová, červená, fialová, světle modrá, tmavě modrá, světle zelená, tmavě zelená, šedá, hnědá, černá)

Pastelky jsou bílé s potiskem barevných not (v tónech barvy pastelky).

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.