Blok ELEKTRICKÁ KYTARA A6 - červený

Kód: DBC021
249 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Zapomínáte? Zapisujte! Úkoly, poznámky, myšlenky a nápady si vždy poznačte. Klasické sešity, obyčejné bloky vás nudí a potřebujete změnu? Vybavte svůj psací či pracovní stůl tímto moderním a luxusním společníkem. Vaše náčrty se stanou originálními! Budete mít radost pracovat, chuť učit se a úspěch máte v kapse!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Netěšíte se do školy, konvenční sešity vás nudí a potřebujete vzpruhu? Zlepšete si náladu krásným a originálním blokem, který vás potěší pokaždé, když jej vytáhnete na vaši lavici či stůl. Buďte tedy cool!

Tento blok překvapí jako dárek vašeho učitele, profesora, studenta, kamaráda, kolegu, šéfa a každého muzikanta! Potisk kytary pisateli denně připomene jeho lásku k hudbě. . .

Červený blok má na přední i zadní straně bílý potisk elektrické kytary. Uvnitř se nachází 120 listů (240 stran). Polovina listů je linkovaných, druhá polovina bez potisku. Desky jsou pevné, pro zabránění otevření  slouží červená gumička. Uvnitř najdete tkanou záložku, abyste rychle a přehledně našli své poslední zápisky.

Velikost: A6 (10,5 x 16 cm)

Gramáž: 80g/m2

Doplňkové parametry

Kategorie: Hudební bloky, sešity a desky
barva: bílá, červená
motiv: elektrická kytara
typ: linkovaný
velikost: A6
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: