Sada Stolní kalendář 2021 + nedatovaný diář - knižní vazba

Kód: DBA012
648 Kč –23 %
sada 2
648 Kč –23 % 499 Kč
Skladem

Teď už vám nic neunikne! Pořiďte si jedinečný kalendář plný zajímavých textů o hudebních skladatelích 20. století a nedatovaný diář za výhodnou cenu! Originální diář je připravený tak, aby vyhovoval potřebám každého hudebníka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kalendář je designově sladěn s našimi diáři tak, abyste si mohli vytvořit ideální set pro vaše plánování. Stolní kalendář s kroužkovou vazbou a pevným papírovým stojánkem nabízí každý týden krátké povídání o jednom či dvou českých hudebních skladatelích 20. století. Na titulní stránce je barevný potisk houslového klíče. 

Rozměry: 21 x 15 cm, Počet stran: 56

Diář obsahuje základní informací o majiteli, roční plánovací kalendář, na začátku každého měsíce najdete plánovač, habits, koncerty/vystoupení a pro potěšení hudební citát. Každá dvoustrana obsahuje plánovač na jeden týden. Najdete zde název měsíce, čtyři řádky ke každému dni v týdnu, seznam úkolů, poznámky a habits. Dále má diář několik stran na poznámky a rozvrh hodin. 

Diář má také textilní záložku a desky ve stylu knižní vazby (pevné, tvrdé), na titulní stránce je barevný potisk houslového klíče s květinami. Na zadní straně naleznete naše logo.

Rozměry: 21,5 x 15,5 x 1,5 cm A5, Počet stran: 176

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: