Vánoční skleněné ozdoby s partiturou, sada 2 ks, tmavé béžové

AEC006
         

O Vánocích táta vchází s jedlí v náručí. Sníh pocukroval náměstí a maminky provoněly bytečky vůní cukroví... Vánoce, svátky klidu, míru a rodinné pohody se blíží. Vyzdobte si domov a vítejte narozeného Ježíška v onen den tóny českých koled. . .


  • Skladem
189 Kč
Kategorie: Domov
 
 

Byla cesta, byla ušlapaná... K Ježíškovi do Betléma půůůjdeme... České vánoční koledy, pastorely a vánoční písně můžete zpívat, i pověsit na stromeček. Ozdoby s hudební partiturou nesmí chybět v hudební i nehudební domácnosti! Když se zapálí čtvrtá adventní svíce, znamená to brzký příchod Ježíška, zrození malého neviňátka.

Tradiční české skleněné vánoční báňky zkrášlí váš stromeček. Ozdoby jsou ručně vyráběné, tedy ručně malované a ručně foukané. Každý kousek je originálním dílem českých sklářů.

Barvy všech našich ozdob jsou v matném efektu a se stříbrným posypem. Barevná varianta ozdob - tmavě béžové báňky s hudební partiturou.

 

Velikost - průměr ozdob je 7 cm.

V nabídce máme celkem šest variant vánočních ozdob - červené s notami, červené s partiturou, fialové s notami, fialové s partiturou, tmavé béžové s notami a tmavé béžové s partiturou.

Balení je po 2 kusech, obě vánoční ozdoby v balení jsou stejné.

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.