Hudební hodinky

Jak mít přesný čas vždy po ruce? Nejlépe na náramkových hodinkách s notami. To je ten pravý dárek pro muzikanta, ať už se hudbou živí profesionálně, či nikoliv. Hudební hodinky sice nevydávají žádné melodie, ani žádné další zvuky, nicméně čas vyměřují spolehlivě. A ticho je někdy důležité i pro hudebníky.

Přednosti hodinek s notami

Hudebním hodinkám dominují ciferníky s notami, které jsou uspořádány do tvarů římských číslic. Mají elegantní vzhled a hodí se pro každou příležitost. Černý pásek je napodobeninou módní krokodýlí kůže. Ladí tak prakticky s jakýmkoliv oblečením. Jsou stylovým módním doplňkem, i když jste třeba zvyklí čas sledovat spíše na mobilním telefonu. Kvalitní strojek Quartz zajistí spolehlivý chod ručiček.

Hudební hodinky pro ženy i muže

V nabídce najdete dámské i pánské hudební hodinky. Takže pokud jste muzikantský pár, není nic lepšího, než si pořídit tento produkt pro oba, aby bylo na první pohled vidět, že k sobě patříte. Je to tím pádem také vhodný svatební dárek pro novomanžele – hudebníky, případně dárek k jakýmkoliv dalším příležitostem.