Barevná dřevěná píšťalka - zvířátka

Kód: GE045/CER
39 Kč

Zvolte variantu

Máte pro děti píšťalku? Pokud ne, rychle jim ji pořiďte. A básničku si řekněte:

Pískejme si vesele, ať je pondělí či neděle! 

Usmějme se na ten svět, radost mějme vždycky hned. 

Píšťalku si pořídit, vše s ní hravě vyřídit. . . 

Detailní informace

Červená myš
Skladem | GE045/CER
39 Kč

Detailní popis produktu

Dřevěné píšťalky ve tvaru zvířátek jsou pomocnice, které mají nesčetná využití. Tedy - píšťalka doma svolá všechny členy rodiny k obědu, společné večeři nebo upozorní všechny že už je čas ke společenské hře. Zavolá k vaší noze čtyřnohého mazlíčka nebo rozzáří dětem úsměv na tváři při vydání svého typického zvuku. 

Ve škole ji lze využít? Samozřejmě! Může signalizovat začátek či konec písemné práce, hře či jiné zábavné aktivitě, start k běžeckému výkonu nebo upozorní na nepříjemný šum ve třídě. Tím pádem šetří hlasivky panu učiteli nebo paní učitelce. 

Klasická lotosová píšťalka, která při tahání zvířátka za hlavičku mění tóny.

Nevíte jaký originální dárek vymyslet? Darujte píšťalku, kterou nemusíte vyrábět, stačí objednat. . .   :-) 

Rozměry: 6,5x3x5 cm
Věk: 3+

Dřevěná píšťalka splňuje certifikát pro prodej v zemích Evropské Unie.

Výrobce: Legler

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: