Barevný xylofón

GE001
         

Já jsem muzikant a přicházím k vám z České země, my jsme muzikanti, přicházíme k vám... Všichni máme v sobě lásku k muzice! Probuďme muzikantské JÁ již v útlém věku našich nejmenších. Veďme děti k hudbě, protože je to obohatí a rodičům se to několikanásobně vrátí. . . 


  • Skladem
350 Kč
Kategorie: Hračky pro děti
 
 

Barevný xylofón patří do výbavy každého malého muzikanta! Nesmí vám chybět doma! Hračka je vhodná pro kreativní tvoření prvních hudebních pokusů Vašich dětí. Zálibu vzbudí i u batolat. Krásná barevná dřevěná hračka zaujme Vaše děti na první pohled, naučí se rozeznávat barvy i jednotlivé tóny. Přirozenou formou ťukáním do jednotlivých kolíků zjistí, že jsou tóny výše a níže. Procvičí si sluch a co více? Zvídavě bude rozvíjet své hudební JÁ. 

Barevný xylofón splňuje certifikaci pro prodej v zemích Evropské Unie.

 

Na dřevěném rámečku je na dřevěných kolících opevněných 12 pestrobarevných kláves. Součástí balení jsou samozřejmě i dvě paličky.

Rozměry: 36 x 23 x 4 cm
Věk: 3+ 

Výrobce: VILAC

Již více než 100 let plní značka VILAC dětské sny. Francouzská společnost založená roku 1911 vyvíjí a vyrábí dřevěné hračky pro jedinou víru, vášeň dětství. 
Děti dostávají na Vánoce a narozeniny spousty hraček, většina z nich zaujme jen na několik hodin, protože v nich nevzbudí vášeň pro hru, láska k hračce se nenaplní. 
Dřevěné hračky Vilac vzbuzují vášeň i o 50 let později, když jako dospělí najdete náhodou v podkroví hračky, které jste jako malí uctívali, najednou Vás to naplní nostalgií a štěstím, díky tomu, co jste kdysi tolik milovali.
VILAC vyrábí již 100 let milostné příběhy mezi dětmi a hračkami. 
A proč je děti tak milují? To zůstává tajemství VILAC.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.