Barevný xylofon - šnek

Kód: GE046
429 Kč
Skladem

Vedete své děti k muzice již od malička? Každé dítě má v sobě hudební cítění. Bez hudby život veselý není. Probuďte ve vašich dětech tento dar a veďte je k hudbě již jako batolátka. Přece: Co Čech, to muzikant!  Tedy neváhejte a dětem radost udělejte. . . 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šnečku, šnečku, vystrč růžky,
dám ti krejcar na tvarůžky
a trojníček na tabáček
bude z tebe hajdaláček!

Barevný xylofon šnek je ideální volba jako hudební výbava pro ty nejmenší. Hračka je vhodná pro kreativní tvoření prvních hudebních pokusů Vašich dětí. Díky svému vzhledu a multifunkčnímu využití zálibu vzbudí i u batolat. Krásná barevná dřevěná hračka zaujme Vaše děti na první pohled, naučí se rozeznávat barvy i jednotlivé tóny. 

 

Barevný xylofón splňuje certifikaci pro prodej v zemích Evropské Unie.

Na dřevěném rámečku je na dřevěných kolících opevněných 5 pestrobarevných kláves. Součástí balení jou samozřejmě i dvě paličky, které slouží jako šněčí růžky.

Rozměry: cca 20x19x6,5 cm
Věk: 3+

Výrobce: Legler

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: