Buben s paličkami a popruhem

GE002
         

  • Skladem
499 Kč
Kategorie: Hračky pro děti
 
 

Buben s paličkami a popruhem

Probuďte ve Vašich dětech lásku k hudbě. Krásný barevný bubínek pro malé muzikanty Vám v tomto směru provede velkou službu.

Vhodné jako pomůcka pro hudební nauku do škol i školek.

Dřevěný bubínek s paličkami splňuje certifikace pro prodej v zemích Evropské Unie. 

Popis produktu

Dřevěný bubínek je jako vymalovaný z pohádky s dřevěným vojáčkem. Z obou stran potažený blánou na hraní, krásné barevné provedení Vás přenese do pohádkové dimenze. Pro snadnou manipulaci je možné bubínek zavěsit na krk zlatým popruhem. Součástí balení jsou i dvě dřevené paličky.

Průměr:20 cm

Výška: 20cm

Věk: 3+ 

Barva: červeno-modrá, popruh zlatý

Výrobce: RaKonrad

Německá firma RaKonrad je zaměřená na prodej kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky RaKonrad mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky RaKonrad jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky RaKonrad je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.