Buben s paličkami a popruhem

Kód: GE002
499 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Tluče bubeníček, tluče na buben.
A svolává hochy, hoši, pojďte ven.
Zahrajem si na vojáky, máme flinty a bodáky.
Hola, hola, hej, nikdo nemeškej!!! :-)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Buben s paličkami jistě probudí ve vašich dětech ten správný rytmus muziky. Lásku k hudbě máme každý vrozenou, jen ji stačí rozvíjet a pěstovat. Krásný barevný bubínek pro malé muzikanty Vám v tomto směru provede velkou službu.

Vhodné jako pomůcka pro hudební nauku do škol i školek. Dřevěný bubínek je jako vymalovaný z pohádky s dřevěným vojáčkem. Z obou stran potažený blánou na hraní, krásné barevné provedení Vás přenese do pohádkové dimenze. Pro snadnou manipulaci je možné bubínek zavěsit na krk zlatým popruhem. Součástí balení jsou i dvě dřevené paličky.

Jaký dárek dětem obstarat? Ať nám může hudba hrát!

 

Dřevěný bubínek s paličkami splňuje certifikace pro prodej v zemích Evropské Unie.

Průměr:20 cm

Výška: 20cm

Věk: 3+ 

Barva: červeno-modrá, popruh zlatý

Výrobce: RaKonrad

Německá firma RaKonrad je zaměřená na prodej kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky RaKonrad mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky RaKonrad jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky RaKonrad je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: