Bubínek s paličkami

Kód: GE003/HOL
260 Kč

Zvolte variantu

Probuďte ve Vašich dětech lásku k hudbě. Obzvláště v dnešní uspěchané době. Přece: Co Čech, to muzikant!  Tedy neváhejte a dětem radost udělejte. . . 

 

Detailní informace

Pro chlapečky
Vyprodáno | GE003/CHL
260 Kč
Pro holčičky
Skladem | GE003/HOL
260 Kč

Detailní popis produktu

Tluče bubeníček,
tluče na buben.

A svolává hochy,
hoši, pojďte ven.
Zahrajem si na vojáky,
máme flinty a bodáky.
Hola, hola, hej,
nikdo nemeškej!

Krásný barevný bubínek s paličkami potěší kluky i holky. K dostání máme v barevném provedení pro chlapečky v modro zelené a holčičky v červeno oranžové.

Vhodné jako pomůcka pro hudební nauku do škol i školek

Dřevěný bubínek s paličkami splňuje certifikace pro prodej v zemích Evropské Unie. 

 

Dřevěný bubínek s potiskem v červeném a modrém provedení. Z obou stran potažený blánou na hraní, která je přilepena a uchycena kovovými cvoky. Pro snadnou manipulaci je možné bubínek zavěsit na krk barevným popruhem. Součástí balení jsou i dvě dřevěné paličky.

Rozměry: 16 x 16 x 8 cm
Věk: 3+ 

Výrobce: Bigjigs

Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.
Dnes Bigjigs hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii. 
Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii. 
Kvalita hraček značky BigJigs je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: