Dešťová hůl DUHA

Kód: GE088
299 Kč
Skladem

Dřevěný válec, který má uvnitř kaskádu se zrníčky, při otočení válce tak zrníčka padají pomalu dolů a vydávají zvuky jako při dešti. Smysly stymulující a uklidňující hračka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nástroj deště je hračka s jemným zvukem, která napodobuje jemný zvuk deště a je skvělá jako uklidňující nástroj i pro rodiče. Její tichý a pravidelný zvuk vás dostane ze stresových situací. Rovněž je i bezvadný rytmický nástroj takže je vhodná jako hudební pomůcka do škol i školek. 

Popis produktu:

Celodřevěný hudební nástroj je vyroben z kvalitního dřeva, doplněný barevným nátěrem a lakovaný.

Rozměry: 21 x 5 cm
Věk: 2+  

Dřevěný nástroj připomínající déšť splňuje certifikát pro prodej v zemích Evropské Unie.

Výrobce: VILAC

Již více než 100 let plní značka VILAC dětské sny. Francouzská společnost založená roku 1911 vyvíjí a vyrábí dřevěné hračky pro jedinou víru, vášeň dětství. 
Děti dostávají na Vánoce a narozeniny spousty hraček, většina z nich zaujme jen na několik hodin, protože v nich nevzbudí vášeň pro hru, láska k hračce se nenaplní. Dřevěné hračky Vilac vzbuzují vášeň i o 50 let později, když jako dospělí náhodou najdete v podkroví hračky, které jste jako malí uctívali, najednou Vás to naplní nostalgií a štěstím, díky tomu, co jste kdysi tolik milovali. VILAC vyrábí již 100 let milostné příběhy mezi dětmi a hračkami. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hračky a dětské hudební nástroje
materiál: dřevo
rozměry: 21 x 5 cm
věk: 2 +

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: