Dětská kytara Nathalie Lété

Kód: GE007
549 Kč
Skladem

Nalaďte svým dětem úsměv na tváři! Dejte jim možnost krásných chvil při rozeznění strun dětské kytary. Když začnou brnkat, určitě vykouzlí krásné tóny. . .

Detailní informace

Detailní popis produktu

Máte doma hudební nástroj? Krásně barevná a zdobená kytara pro děti - kytara Nathalie Lété.

Věřte, že hudba vychovává, zušlechťuje člověka a obohacuje děti v uměleckém směru. Hra na hudební nástroj trénuje také koncentraci a soustředěnost.

Kdy začít hrát? Nejlépe již v mládí či dětském věku. Dopřejte svým dcerkám a synům rezeznít struny této kytárky a věřte, že pokud je to chytne, vrátí vám to nesčetněkrát! Přestože by hudbu nestudovali, bude skvělým překvapením při táborovém ohni vzít do ruky kytaru a "hrábnout" do strun pár akordů! :-)

Dřevěná kytara jako tip na skvělý dárek! Překvapte své ratolesti!

 

Rozměry: 52 cm

Věk: 3+ 

Výrobce: VILAC

Již více než 100 let plní značka VILAC dětské sny. Francouzská společnost založená roku 1911 vyvíjí a vyrábí dřevěné hračky pro jedinou víru, vášeň dětství. 
Děti dostávají na Vánoce a narozeniny spousty hraček, většina z nich zaujme jen na několik hodin, protože v nich nevzbudí vášeň pro hru, láska k hračce se nenaplní. 
Dřevěné hračky Vilac vzbuzují vášeň i o 50 let později, když jako dospělí najdete náhodou v podkroví hračky, které jste jako malí uctívali, najednou Vás to naplní nostalgií a štěstím, díky tomu, co jste kdysi tolik milovali.
VILAC vyrábí již 100 let milostné příběhy mezi dětmi a hračkami. 
A proč je děti tak milují? To zůstává tajemství VILAC.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: