Dětská kytara Víla - růžová

Kód: GE072
549 Kč
Skladem

Růžová dětská kytara, o úsměv se holčičkám postará!

Veďme děti k muzice, ať je hudba baví co nejvíce!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Otázka, se kterou se učitelé hudebních škol často setkávají: "Kdy začít hrát na hudební nástroj?" Nejlépe již v raném dětském věku veďme své ratolesti k muzice. Dopřejte svým dcerkám a vnučkám rozeznít struny této kytárky a věřte, že pokud je to chytne, vrátí vám to nesčetněkrát! Přestože by hudbu nestudovali, bude skvělým překvapením při táborovém ohni vzít do ruky kytaru a "hrábnout" do strun pár akordů! :-)

Věřte, že hudba vychovává, zušlechťuje člověka a obohacuje děti v uměleckém směru. Hra na hudební nástroj trénuje také koncentraci a soustředěnost.

Úžasný tip na dárek pro malého oslavence!!! Pokud tedy víte, že holčička slaví, potěšte jí kouzelnou hudební vílou, která je vyobrazená na růžové kytaře.

 

Rozměry: 52x18x6 cm

Věk: 3+ 

Výrobce: VILAC

Již více než 100 let plní značka VILAC dětské sny. Francouzská společnost založená roku 1911 vyvíjí a vyrábí dřevěné hračky pro jedinou víru, vášeň dětství. 
Děti dostávají na Vánoce a narozeniny spousty hraček, většina z nich zaujme jen na několik hodin, protože v nich nevzbudí vášeň pro hru, láska k hračce se nenaplní. 
Dřevěné hračky Vilac vzbuzují vášeň i o 50 let později, když jako dospělí najdete náhodou v podkroví hračky, které jste jako malí uctívali, najednou Vás to naplní nostalgií a štěstím, díky tomu, co jste kdysi tolik milovali.
VILAC vyrábí již 100 let milostné příběhy mezi dětmi a hračkami. 
A proč je děti tak milují? To zůstává tajemství VILAC.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hračky a dětské hudební nástroje
materiál: plast
barva: růžová
motiv: kytara
rozměr: 52 x 18 x 6 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: