Dětská tamburína květina

Kód: GE008
209 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Udělejte dětem radost! Vykouzlete jim úsměv na tváři, ať štěstím jen září! Vesele barevná tamburínka v nich probudí lásku k hudbě... 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sluníčko, sluníčko, popojdi maličko, sedíš tu u cesty, stane se ne štěstí, něco tě zajede. . . 

Barevná dřevěná tamburína je ozdobená obrázky květin, které se usmívají jako rozzářené sluníčko. S ní se děti zabaví a co více? Během hraní si upevňují rytmické cítění!!! 

Veselé hudební nástroje jsou skvělou volbou pro vaše dítko či jako dárek pro jeho kamarády. S našimi veselými hudebními nástroji mohou děti založit dětskou hudební kapelu.

 

Rozměry: cca 15 x 4,5 cm
Věk: 3+

Dřevěná tamburína splňuje certifikát pro prodej v zemích Evropské Unie.

Výrobce: RaKonrad

Německá firma RaKonrad zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky RaKonrad mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky RaKonrad jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky RaKonrad je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: