Dětská tamburína medvěd

Kód: GE009
209 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Znáte Večerníček o Vojtovi, Kubovi a Matějovi? Byli to tři medvídci! Jednoho takového můžete mít na tamburíně a s ním si písničky zazpívat a dokonce rytmicky hrát! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Brum, brum, brum. O čem se zdá medvědům?
Hlavu, zadek, nohu schovej do brlohu. Brum, brum, brum.
Brum, brum, brum. Zazpíváme medvědům.
Dobrou noc, vy šelmy, nechrápejte velmi, nebo si zboříte dům...

Dětská tamburína s medvídkem probudí ve vašich dětech lásku k muzice. S tamburínkou můžou tančit, hrát a vesele si zpívat! 

Tento veselý hudební nástroj je skvělou volbou pro vaše dítko či jako dárek pro jeho kamarády. S našimi veselými hudebními nástroji mohou děti založit dětskou hudební kapelu. :-)

 

Rozměry: cca 15 x 4,5 cm
Věk: 3+

Dřevěná tamburína splňuje certifikát pro prodej v zemích Evropské Unie.

Výrobce: RaKonrad

Německá firma RaKonrad zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky RaKonrad mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky RaKonrad jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky RaKonrad je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: