Dětský barevný xylofón Krokodýl

Kód: GE065
449 Kč
Skladem

"Krokodýl, krokodýl, troje boty prochodil. Na čtvrté se nezmůže, všude bláto, kaluže.

Když jde koupit housky, musí chodit bosky. Naříká si tuze, jaká je to chůze!

Svět ho mrzí, v očích má slzy, chytil rýmu, jde pro medicínu. Kdo mu dá na boty? A to budeš zrovna ty!" /Josef Kainar/

Detailní informace

Detailní popis produktu

Barevný dětský xylofón Krokodýl patří do výbavy každého malého muzikanta! Nesmí vám chybět doma v pokojíčku!

Hračka je vhodná pro kreativní tvoření prvních hudebních pokusů Vašich dětí. Zálibu vzbudí i u batolat. Krásná barevná dřevěná hračka zaujme vaše děti na první pohled, naučí se rozeznávat barvy i jednotlivé tóny. Přirozenou formou ťukáním do jednotlivých kolíků zjistí, že jsou tóny výše a níže. Procvičí si sluch, zacinká melodie písniček a zvídavě bude rozvíjet své hudební JÁ.

Skvělý dárek pro chlapce i dívky.

 

Barevný xylofón splňuje certifikaci pro prodej v zemích Evropské Unie.

Na dřevěném rámečku je na dřevěných kolících opevněných 12 pestrobarevných kláves. Součástí balení jsou samozřejmě i dvě paličky.

Rozměry: 57x18x3 cm
Věk: 3+

Výrobce: Legler

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: