Dětský bubínek - kytička

Kód: GE010
69 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Tluče bubeníček, tluče na buben.
A svolává hochy - hoši pojďte ven.
Zahrajem si na vojáky, máme pušky i bodáky.
Hola hola hej, nikdo nemeškej...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Máte rádi staré hračky v novém provedení? Vsázíte na dřevěnou klasiku? V tom případě jste navštívili ten správný produkt.

Praktický bubínek do ruky na udávání a učení se rytmu. Dřevěný bubínek ve tvaru kytičky potěší a udělá radost aneb: dětský bubínek - kytička. Rytmus tě naučí, ať jsi kluk nebo holčička!    :-)

Dále k dostání v provedení žabky a lvíčka.

Dětský bubínek je skvělý tip na dárek pro nejmenší...

 

 

Cena za 1 kus
Rozměry: 18x9 cm
Věk: 3+ 

Dřevěný bubínek splňuje certifikát pro prodej v zemích Evropské Unie.

Výrobce: RaKonrad

Německá firma RaKonrad zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky RaKonrad mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky RaKonrad jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky RaKonrad je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: