Dětský hudební nástroj - HOUSLE

Kód: GE043
389 Kč
Skladem

Vést děti k muzice je velmi důležité. Nejen že samy pochopí, jak je hudba pro člověka důležitá, ale mají radost z toho, co samy vytvoří. Nechte je tvořit, hrát, zpívat si a pronikat do světa "paní hudby". Jak se říká: Co se v mládí naučíš... :-)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čiže ste husličky čije,
kdo vás tu zanechal ...
Čiže ste husličky čije,
kdo vás tu zanechal...

Zahrajte husličky samy ,
zahrajte zvesela.
Až sa ta bude trápit,
která ho nechtěla...

Housličky samy nezahrají. Ale naše šikovné děti, které v sobě mají od přírody lásku k hudbě můžeme vést k tomu, aby nám zahráli. Stačí si to vyzkoušet, pár tahů smyčcem a písnička je na světě.

Dětský hudební nástroj, HOUSLE, jim bude vždy při ruce. Housle jsou plastové v hnědé barvě imitující dřevo. Součástí balení je černý smyčec. Struny jsou plastové. S houslemi zažijí děti spoustu kreativní hudební zábavy a zajistí zájem dětí o hru na smyčcové nástroje.

Tento dárek je vhodný pro kluky i holky, tedy neváhejte! Už ať je mají doma.

Rozměry:  49 x 17 x 7,5 cm
Věk: 5+

Výrobce: Legler

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: