Dřevěná píšťalka - zvířátka

Kód: GE014/OSL
31 Kč

Zvolte variantu

Kdo má svoje zvířátko? Zapíská si zakrátko! 

Dřevěná píšťalka je veselá, pískáním ke společné hře zavolá! 

Pískejme si vesele, ať je pondělí či neděle! 

Usmějme se na ten svět, radost mějme vždycky hned. 

Detailní informace

Oslík
Skladem | GE014/OSL
31 Kč

Detailní popis produktu

Máte rádi staré hračky v novém provedení? Chcete ukázat svým dětem s jakými hračkami jste si hráli vy? V tom případě jste navštívili ten správný produkt. Stylová píšťalka, která při tahání za hlavičku zvířátka mění tóny je veselá hračka.

Klasická lotosová píšťalka, potištěná pestrými barvami s hlavou různých zvířátek (slepička, ovečka, prasátko, oslík, kravička, beruška). Užijete si s ní spoustu legrace! 

Skvělý dárek či pozornost pro kluky i holky, kteří chodí do školy či školky! 

 

Rozměry: cca 2,5x2,5x12 cm
Věk: 3+

Dřevěná píšťalka splňuje certifikát pro prodej v zemích Evropské Unie.

Do poznámky můžete připsat jakou variantu upřednostňujete, v případě, že bude zboží na skladě budeme se snažit Vám vyhovět. V opačném případě zašleme jiné zvířátko. 

Výrobce: RaKonrad

Německá firma RaKonrad zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky RaKonrad mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky RaKonrad jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky RaKonrad je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: