Dřevěná řehtačka - PANDA

Kód: GE085
69 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Řehtačka je lidový hudební nástroj, se kterým děti zažijí spoustu legrace. Přivítejte jaro, nebo povzbuďte své blízké pořádným fanděním. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěnou řehtačku můžete využít nejen na vítání jara, ale také jako fanoušci na sportovním utkání při povzbuzování k lepším výkonům. Zábavu dětem přinese i na oslavách narozenin, dětských dnech a karnevalu. Děti rámusející řehtačky milují, dopřejte jim tu správnou zábavu.

Řehtačka je dřevěná a má zelenou barvu.

Rozměry: 13 x 2,5 x 15 cm

Věk: 2 + 

Výrobce: Legler

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hračky a dětské hudební nástroje
barva: zelená, černá
materiál: dřevo
rozměry: 13 x 2,5 x 15 cm
věk: 2 +
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: