Dřevěná tamburína do ruky

Kód: GE128
249 Kč
Skladem

Senzační malá tamburínka, kterou můžete vzít všude s sebou. Nechte děti dělat vám hudební doprovod, zpívání u ohně je bude bavit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tamburína je skvělým hudebním nástrojem k doplnění každého orchestru. Na tuto praktickou malou verzi mohou hrát i ty nejmenší nebo starší, kteří si ji mohou vzít s sebou na výlet, k ohni i k vodě. Bavte se společně s hudbou kdykoli a kdekoli.

Rozměry: 10 x 10 x 3 cm

Věk: 18m+

Materiál: dřevo

Výrobce: PLAN TOYS


Plan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hraček. Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitního materiálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solární energie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádné produkci odpadu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: