Dřevěné kastaněty veselá zvířátka

Kód: GE060/ZEL
79 Kč

Zvolte variantu

Vztah dítěte k hudbě se buduje především v rodině. Již od malička muzika upevňuje citové pouto a rozvíjí lidskou osobnost všemi směry! Naplánujte dětem hudebně - pohybové aktivity, které jim obohatí jejich dětství!

 

Detailní informace

Želva
Skladem | GE060/ZEL
79 Kč

Detailní popis produktu

V každém z nás je ukryt cit pro muziku a rytmické cítění. Pořiďte dětem dřevěné kastaněty zvířátka! Jsou naprosto originální a skvělé kousky pro kluky i holky! Vybavte pokojíky, družinky i školky!

Pomožte našim malým umělcům se projevit. Rytmus v nás je, přátelé, tak ho nechme vylézt ven!

Kastaněty zvířátka je vhodná volba jako dárek či pozornost k narozeninám, vánocům, svátku či jen tak pro radost. . .

 
Rozměry: 10x6x4cm
Věk: 3+

Kastaněty splňují certifikát pro prodej v zemích Evropské Unie.

Cena za 1 kus

Výrobce: Classic world

Společnost Classic world se specializuje na dřevěné hračky a jejím cílem je vytvářet produkty, se kterými si děti rády hrají. Úzce spolupracují se zákazníky, aby vyhověli jejím požadavkům.
Příroda nabízí mnoho různých tvarů, zvuků a barev. Lidé v Classic world si uvědomují velikost našeho světa díky své rozmanitosti a že tyto rozdíly fascinují a zároveň inspirují k tvorbě nových a lepších výrobků. Používá dřevo bez konzervačních chemikálií a netoxických materiálů a barev k zajištění zdraví každého dítěte nebo dospělého. Každý kus prochází během výroby několika jakostními kontrolními stanovišti, aby se firma ujistila, že jejich výrobky splňují všechny požadavky a normy. Pracují se všemi známými standardy pro výrobu, jako jsou normy EN nebo ASTM a vyrábí kvalitní dřevěné hračky nad očekávání zákazníků.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: