Dřevěné kastaněty zvířátka s držátkem

Kód: GE016/KAC
69 Kč

Zvolte variantu

Máte doma dřevěné zvířátko? Pokud ne, tohle mít musíte! Žabka, kačenka nebo beruška vám vyťuká rytmus, jaký si jen zvolíte. Neváhejte a radost dětem udělejte. . .

Detailní informace

Kačenka
Skladem | GE016/KAC
69 Kč

Detailní popis produktu

Rytmizace říkadel, básniček a zpěv písniček obohacuje dětem nejen paměť. Rozvíjí také hudební cítění a smysl pro rytmiku! Jakou jste si vybrali pro děti dneska vy?

Klapy klap, klapy klap,
nohy dlouhé, je to tak,
k rybníku se blíží čáp.
Žáby skáčou do rybníka,
žáby skáčou do louže,
čáp je chytit nemůže.

Dřevěné kastaněty se zvířátkem a držátkem budou veselí pomocníci při vašem rytmu! Praktický hudební nástroj do ruky na udávání a učení se rytmu je tu. Vyberte si variantu provedení: žabka, kačenka a beruška.

Skvělý dárek pro děti vašich kamarádů či rodinných příslušníků.

 

Cena za 1 kus
Rozměry: 5x16 cm
Věk: 3+ 

Kastaněty splňují certifikát pro prodej v zemích Evropské Unie.

Výrobce: Bigjings

Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.
Dnes Bigjigs Toys hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii. 
Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky Bigjigs Toys jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii. 
Kvalita hraček značky Bigjigs Toys je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: