Dřevěné kastaněty zvířátka

Kód: GE015/KAC
39 Kč

Zvolte variantu

Máte rádi staré retro hračky v novém moderním provedení? Pak jistě oceníte nabídku hudebních zvířátek. Rozveselte dětské pokojíčky a školky. Neváhejte, radost malým udělejte!

Detailní informace

Kačenka
Skladem | GE015/KAC
39 Kč

Detailní popis produktu

Dřevěné kastaněty zvířátka jsou naprosto originální a skvělé kousky pro kluky i holky! Vybavte pokojíky, družinky i školky!

Dáváte přednost dřevu před plastovými hračkami? V tom případě jste navštívili ten správný produkt. Praktický hudební nástroj do ruky na udávání a učení se rytmu. Ve variantách žabka, kačenka a beruška.

Vhodné dárky pro nejmladší. . .


Rozměry: průměr 5,5 cm
Věk: 3+ 

Kastaněty splňují certifikát pro prodej v zemích Evropské Unie.

Cena za 1 kus

Výrobce: Bigjings

Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.
Dnes Bigjigs Toys hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii. 
Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky Bigjigs Toys jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii. 
Kvalita hraček značky Bigjigs Toys je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: