Dřevěné puzzle - hudební nástroje

Kód: GE017
169 Kč
Skladem

Poznají vaše děti hudební nástroje? Zvládnou rozlišit tvary, které k sobě patří? Skládačka puzzle s hudebními nástroji vám bude společnou zábavou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Užijte si s dětmi společné chvilky skládáním dílků devíti hudebních nástrojů. Dřevěná skládačka puzzle zabaví nejen vaše děti ale i vás!

Puzzle je tu pro kluky i holky. Veselá barevná hračka procvičí motoriku vašich dětí a vytrénuje fantazii vkládání rozlišných tvarů do dřevěné předložky. 

Nemáte tip na dárek a jdete navštívit malé kamarády? Naučte děti hudební nástroje a procvičte jejich motoriku. :-)

Rozměry: cca 29 x 22 x 1 cm
Věk: 3+

Dřevěná skládačka splňuje certifikát pro prodej v zemích Evropské Unie.

Výrobce: RaKonrad

Německá firma RaKonrad zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky RaKonrad mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky RaKonrad jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky RaKonrad je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: