Dřevěné rolničky do ruky

Kód: GE079
249 Kč
Skladem

Plyšáků už máte doma dost? Hrajte s dětmi pro radost! Každý malý hudebníček má mít doma pár rolniček!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vedete své děti k muzice už od malička? Máte pro ně kvalitní hračky? Dřevěné dětské hudební nástroje jsou zábavné a pomáhají jim rozvíjet hudební já. Dejte dětem kvalitní hračku a podpořte jejich lásku k hudbě. 

Skvěle se hodí jako pomůcka do hudební nauky a hudební výchovy do škol a školek.

Rolničky jsou upevněné v dřevěném držadle.

Rozměry:

- průměr 9 cm

- výška 3 cm

- výška držadla 1,5 cm

 

 

Věk: 1,5 + 

Výrobce: PlanToys

Plan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hraček.
Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitního materiálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solární energie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádné produkci odpadu.
PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokou kvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).
Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), což vypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného a zdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby se zdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jako jsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracuje s maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky, které mohou těmto dětem pomoci.
Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky ocenění z celého světa.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hračky a dětské hudební nástroje
materiál: dřevo
průměr: 9 cm
věk: 1,5 +

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: