Dřevěný bubínek s paličkami puntíky

Kód: GE119
399 Kč
Skladem

Pestrobarevný bubínek s paličkami je senzační zábava pro všechny holčičky i kluky, kterou si ihned zamilují a nebudou ho chtít pustit z ruky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Máte doma začínajícího muzikanta? Pak mu nesmí chybět ani dětský bubínek! Hračka, která zábavnou formou učí dítě rytmu, zlepšuje motoriku a náramně ho bude bavit.

Rozměry: 12 cm, Ø 17 cm
Rozměry paličky: 20 cm, Ø 2 cm
Věk: 3+

Materiál: dřevo

Výrobce: Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: