Dřevěný bubínek s paličkou hvězdičky

Kód: GE113
529 Kč
Skladem

Bum tarata bum na buben nám zabubnuj. Hraj si, zpívej, zatancuj, rozjasni nám celý dům. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Buben je osvědčená hudební hračka pro malé rošťáky. Učí je, rozvíjí a motivuje k dalšímu hudebnímu vzdělávání. Tyto kvalitní dětské hračky v podobě hudebních nástrojů jsou vynikající jako příprava před výukou hry na skutečný hudební nástroj. Děti tyto hudební hračky prostě milují. 

Rozměry: 19,5 x 19,5 x 8,25 cm
Věk:1+

Materiál: dřevo

Výrobce: Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.
Dnes Bigjigs hračky zůstávají ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii. Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii.
Kvalita hraček značky BigJigs je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: