Dřevěný cimbál pro děti

Kód: GE031
629 Kč
Skladem

Máte pro své ratolesti kvalitní hračky? Uvažujete nad dárkem, který bude plně využit a bude vaše dítko rozvíjet? Nebojte se hudebních nástrojů. Věřte, že uděláte radost a ještě k tomu spojíte hru a výchovu v jednom. . .

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěný cimbál je skvělý pomocník pro děti, jak je přirozeně rozvíjet a obohatit od útlého věku.

Úkolem učitele hudby není vychovávat virtuózy, ale dobré hudebníky a dobré lidi. Děti umí přirozeně už od narození ocenit krásu hudby a včasné zkušenosti s hudbou mohou mít výrazný vliv na jejich schopnost učit se. Přesvědčit se můžete v různých článcích a vědeckých studiích, že samotná "teta HUDBA" formuje z dětí skutečné citlivé, empatické inteligentní jedince, osobnosti. . .

Dřevěný cimbál je hračka vhodná jako dárek pro vašeho synka či dcerku.

Celodřevěný hudební nástroj je vyroben z kvalitního dřeva. 

Ladění je v C.
Rozměry: 30 x 20 cm 
Věk: 3+  

Součástí balení je trsátko, ladící klíč, náhradní struna, pět písní a jedna šablona.

Názvy písní: GUCHS DU HAST DIE GANS GESTOHLEN, WER HAT DIE SCHÖNSTEN SCHÄFCHEN, OH TANNENBAUM, ALLE VÖGEL SIND SCHON DA, HÄNSCHEN KLEIN.

Výrobce: Legler

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hračky a dětské hudební nástroje
barva: světlé dřevo
věk: 3 +
rozměry: 30 x 20 cm 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: