Dřevěný domeček - vkládačka a xylofón

Kód: GE090
599 Kč
Skladem

Dáváte přednost dřevěným hračkám před plastovými? Dřevěný domeček s vkládacími kostkami různých tvarů a xylofonem bude děti bavit!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vkládání kostek různých tvarů a barev do domečku rozvíjí nejen motorické schopnosti dětí. Učí je zábavnou formou poznávat tyto tvary a také barvy. Dřevěné dveře v přední části domečku lze otevírat a tak můžete vhazované tvary vyjmout. Domeček má střechu z pěti tónového xylofon, tím děti poznávají jednotlivé tóny, procvičují sluch a rozvíjí své hudební já. Dopřejte dětem kvalitní hračky, zamilují si je na první pohled! 

Rozměry: 21 x 18 cm

Věk: 2 + 

Výrobce: Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hračky a dětské hudební nástroje
barva: žlutá, želená, modrá
materiál: dřevo
rozměry: 21 x 18 cm
věk: 2 +

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: