Dřevěný hudební stoleček - přírodní

Kód: GE096
1 199 Kč
Skladem

Hudební stolek zábavnou a hravou formou seznámí děti s hudebními nástroji a jejich zvuky. Obohaťte dětský svět o nové zážitky!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěný stoleček složený z xylofonu, bubínků, činel a válečku je tou nejlepší hračkou pro vaše děti. Malí hudebníci budou hravou formou prozkoumávat pestrý svět zvuků. Také jim pomůže rozvíjet motoriku, sluch a smysl pro rytmus. Podporujte v dětech lásku k hudbě a pomozte rozvinou jejich muzikální já!

Součástí balení jsou samozřejmě i paličky. Stoleček je velice stabilní, má šroubovací nohy.

Rozměry:  45 x 40 x 20 cm

Věk: 3 + 

Výrobce: Legler

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hračky a dětské hudební nástroje
materiál: dřevo, kov
věk: 3 +
rozměry: 45 x 40 x 20 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: