Dřevěný xylofón, 15 tónů

Kód: GE101
379 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Vybavte své děti kvalitními hračkami. Hrajte s nimi a zpívejte, život vesele si užívejte. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chcete pro své děti kvalitní hračky? Pak jistě dejte přednost těm dřevěným. Xylofón rozvíjí hudební cit dětí, učí je rozeznávat jednotlivé tóny a motivuje je k vlastní hudební produkci. Je to vynikající příprava před výukou hry na skutečný hudební nástroj. Patnácti-tónový xylofon ocení především starší děti, které díky jeho velikosti mohou hrát více písniček a rozvíjet tak své hudební nadání. 

Na dřevěném rámečku je na kovových šroubcích upevněných 15 kláves. Součástí balení jsou samozřejmě i dvě paličky. Vše je v barvě přírodního dřeva.

Rozměry: 41 x 24 x 3,5 cm
Věk: 3 + 

Barevný xylofón splňuje certifikaci pro prodej v zemích Evropské Unie.

Výrobce: Legler

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hračky a dětské hudební nástroje
barva: přírodní dřevo
materiál: dřevo
rozměry: 41 x 24 x 3,5 cm
věk: 3 +
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: