Dřevěný xylofón - bílý

Kód: GE089
239 Kč
Skladem

Probuďte ve vašich nejmenších lásku k hudbě. Zpestřete jejich svět spoustou zábavy, úsměvů, radosti a veselých písniček.

Detailní informace

Detailní popis produktu

S pestrobarevným xylofonem získají děti své první zážitky ve světě zvuků. Poznají jednotlivé tóny a barvy, trénují sluchové vnímání a rozvíjí svou kreativitu. Je to mnohem více než jen hračka! 

Na bílém dřevěném rámečku je na kovových kolících upevněných 8 pestrobarevných kláves. Součástí balení jsou samozřejmě i dvě paličky.

Rozměry: 26,5 x 10,5 x 4,5 cm
Věk: 18 m + 

Barevný xylofón splňuje certifikaci pro prodej v zemích Evropské Unie.

Výrobce: Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hračky a dětské hudební nástroje
barva: bílá
materiál: dřevo
rozměry: 26,5 x 10,5 x 4,5 cm
věk: 18 m +

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: