Dřevěný xylofón medvěd

Kód: GE122
499 Kč
Skladem

Hudební nástroje a vše co vyluzuje nějaký zvuk děti prostě baví, zvlášť když tvorbu zvuku mohou také ovlivnit. Potěšte je hračkou, která podporuje smysly a uvede je do krásného světa hudby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podpořte rozvoj hudebního sluchu vašeho dítěte, které se díky xylofonu seznámí s prvními tóny a melodiemi. Je to také praktická hračka k procvičení motoriky. Xylofon ve tvaru medvěda si děti zamilují na první pohled. 

Rozměry: 21 x 33 x 3,5 cm

Věk: 2+

Materiál: dřevo, kov

Tento dřevěný hudební nástroj má 8 barevných kovových destiček a 2 dřevěné paličky, hodí se k brzkému uvedení do světa hudby. Děti najdou v medvědovi kamaráda a hudbu si tak jistě zamilují. Barevné destičky si děti mohou jednoduše spojit s tóninami, zapamatovat si je a přehrávat si tak vlastně vytvořené skladby. Xylofon má velikost tak akorát pro dětské ruce. Skvělý způsob, jak rozvinout u dětí smysl pro rytmus, poznávání barev a senzoriku. Rozvíjí také koordinaci ruka-oko, jemnou motoriku a zručnost. Vyrobeno z kvalitních materiálů z odpovědných zdrojů. Odpovídá evropské bezpečnostní normě.

Výrobce: Hračky anglické značky TIDLO Timeless Toys jsou, jak název napovídá, nadčasové dřevěné hračky vyráběné společností John Crane již od roku 1984. Všechny hračky, jež vychází z moderních trendů, nabízejí vynikající hodnotu, kvalitu, design a bezpečnost pro děti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: