Dřevěný xylofón se zvukovými tyčkami

Kód: GE041
379 Kč
Skladem

Všichni máme v sobě lásku k muzice! Již od narození tepe naše srdce v rytmu hudby. Obzvláště my, Češi. Protože: Já jsem muzikant a přicházím k vám z České země, my jsme muzikanti, přicházíme k vám...  Probuďme muzikantské JÁ již v útlém věku našich nejmenších. Veďme děti k hudbě, protože je to obohatí a rodičům se to několikanásobně vrátí. . . 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětský xylofón je skvělý tip jako překvapení nebo dárek. Na masivním dřevěné desce jsou připevněny tři kovové zvukové tyčky, díky kterým tóny vyniknou silně a dlouze. Součástí balení je i palička.

Xylofón patří do výbavy každého malého muzikanta! Nesmí vám chybět doma! Hračka je vhodná pro kreativní tvoření prvních hudebních pokusů Vašich dětí. Zálibu vzbudí i nejmenších. Přirozenou formou ťukáním do jednotlivých kolíků zjistí, že jsou tóny výše a níže. Procvičí si sluch a co více? Zvídavě bude rozvíjet své hudební JÁ. 

 

Xylofón splňuje certifikaci pro prodej v zemích Evropské Unie.

Rozměry: 8x18x3cm
Věk: 3+

Výrobce: Legler

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: