Duhový dřevěný xylofón

Kód: GE030
429 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Barevný xylofón je vhodný pro kreativní tvoření prvních hudebních pokusů vašich dětí, zálibu vzbudí i u batolat. Krásná barevná dřevěná hračka zaujme Vaše děti na první pohled, naučí se rozeznávat barvy i jednotlivé tóny. 

Popis produktu

Na dřevěném rámečku je na kovových kolících upevněných 12 pestrobarevných kláves. Součástí balení jsou samozřejmě i dvě paličky.

Rozměry: 33 x 23 x 3,5 cm

Rozměry balení : 35 x 24 x 5 cm (baleno v krabičce)

Věk: 18m+ 

Výrobce: Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.
Dnes Bigjigs hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii. 
Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii. 
Kvalita hraček značky BigJigs je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA. 

Xylofón splňuje certifikaci pro prodej v zemích Evropské Unie.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: