Exkluzivní dřevěný bubínek

Kód: GE040
219 Kč
Skladem

Má vaše dítko zájem o muziku? Co založit kapelu nejmladších hudebníků? Nemusí zahrát zrovna Beethovenovy symfonie, ale stačí tvořit dle své fantazie. Dopřejte dětem chvíle s jejich hudbou. Určitě vás mile překvapí!!! :-)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Exkluzivní dřevěný bubínek využijí kluci i holky. Veselé hudební nástroje jsou skvělou volbou pro vaše dítko či jako dárek pro jeho kamarády. S našimi veselými hudebními nástroji mohou děti založit dětskou hudební kapelu, muzicírovat a ťukat rytmus a melodie kdykoliv mají chuť.

Vybavte dětské pokojíky pomůckami a hračkami, které budou rozvíjet hudebnost a muzikalitu dětí!!!

 

Rozměry: výška 15 cm, průměr 11 cm
Věk: 3+

Dřevěný bubínek splňuje certifikát pro prodej v zemích Evropské Unie.

Výrobce: Legler

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: