Hudební set Tukan

Kód: GE129
419 Kč
Skladem

Hudba dětem dělá radost už od útlého věku. Pořiďte jim zábavný set nástrojů, který podpoří jejich rozvoj v oblasti hudby. Veselé barevné nástroje s tukanem si zamilují.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Set obsahuje tamburínu, řehtačku a kastaněty. Děti při hře trénují jemnou motoriku a cvičí základy rytmiky a rozvíjí svůj hudební sluch. Sada je perfektní pro založení první dětské kapely.

Rozměry krabice: 27,5 x 18,5 x 5 cm
Rozměry tamburíny: 4,5 cm, Ø 15 cm
Rozměry řehtačky: 14 x 9 x 2,5 cm

Věk: 3+

Materiál: dřevo

Výrobce:Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: