Hudební zvonky

Kód: GE019
1 249 Kč
Skladem

Znáte refrén písně ZVONKY? Zanotujte si nejen tuto melodii ale spoustu jiných. Možnost hry na zvonky je tak snadná! Podle barev zvládá hru každý malý i velký muzikant!

Cvrček housle svírá že se naladí, podle tónů zvonků zní kapradí,
na pasece zpívá sbor čmeláků, cinká cinká zvon až do mraků. . .

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stačí zazvonit a hudba může znít! Každý zvoneček má svoji barvu a je naladěný na určitou tónovou výšku (c, d, e ... ). Na zvonečky se dá hrát dle barev - děti mohou hrát buď různé melodie a nebo mohou akordicky doprovázet skladbu - nejlépe se hodí pro skladby Vánoční, kterým doprovod na zvonky dodá sváteční punc. (můžete si připravit karty, na kterých budou vyznačeny barevně jednotlivé akordy a poté střídat karty dle potřeby).

Hračka je vhodná pro hudební rozvoj vašich dětí. Dá se využít jak doma, tak i ve škole.

Překvapte neobvyklým dárkem, který bude mít stoprocentní úspěch!

 

Hudební zvonky splňují certifikaci pro prodej v zemích Evropské Unie.

Sada obsahuje 8 zvonků, jednotlivé zvonky jsou označeny čísly a mají rozdílnou barvu, každý zvonek je jeden tón stupnice.

Průměr zvonku: 7,5 cm

Výška zvonku: 13 cm

Věk: 3+ 

Výrobce: Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small Foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: