Jednočlenný orchestr Vilac

Kód: GE139
1 629 Kč
Skladem

Máte doma malého muzikanta? Potěšte ho úžasným bubnem s dalšími nástroji, který jej opravdu ohromí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obdarujte své malé muzikanty a muzikantky senzačním dárkem v podobě bubnu s xylofonem a dalšími mini nástroji. Zvyšte jejich zájem o hudbu a rozvoj v každém směru. 

Buben má nastavitelné popruhy a najdete na něm několik menších nástrojů jako je činel, xylofon, guiro, také dvě paličky.

Rozměry: průměr 35 cm

Věk: 3 +

Výrobce: Vilac

Již více než 100 let plní značka Vilac dětské sny. Společnost Vilac sídlí hluboko v srdci pohoří Jura, obklopena horami, jezery a lesy. Tato francouzská společnost vyrábí od roku 1911 dřevěné hračky v klasickém, starodávném stylu s moderními barvami a vzory. Hračky Vilac jsou jedinečné, nikdy nevyjdou z módy a dokáží okouzlit všechny generace. Vilac pomáhá utvářet dětskou představivost svými radostnými ilustracemi či dizajny a reinterpretací klasických hraček, které se jen tak neopotřebují. Děti dostávají na Vánoce a narozeniny spousty hraček, většina z nich je však nezaujme na dlouhou dobu, láska k hračce se nenaplní. Dřevěné hračky Vilac vzbuzují vášeň i o 50 let později, když jako dospělí náhodou najdete v podkroví hračky, které jste jako děti milovali. Vilac již 100 let propojuje děti s hračkami, které si oblíbí a váží si jich. A proč je děti tak milují? To zůstává tajemstvím firmy Vilac.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: