Nástroj deště

Kód: GE020
251 Kč
Skladem

Rozvíjejte hmatové a smyslové dovednosti vašich dětí. Vybavte dětské pokojíčky a školní třídy či školky pomůckou, která působí relaxačně a bude využitá. Nemusí pršet pouze z mraků, ale zvuk deště můžete imitovat i doma v interiéru! :-)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chcete dětem vybavit pokojíček dřevěnými hračkami? V tom případě jste navštívili ten správný produkt. Lze využít jako dětská hračka s jemným zvukem, ale i jako uklidňující nástroj pro rodiče, tichý a pravidelný zvuk vás dostane ze stresových situací. Rovněž vhodné jako hudební pomůcka do škol i školek.

Popis produktu:

Celodřevěný hudební nástoj je vyroben z kvalitního dřeva, doplněný barevným nátěrem a lakovaný, 

Rozměry: Ø cca 5 cm
Věk: 3+  

Dřevěný nástroj připomínající déšt splňuje certifikát pro prodej v zemích Evropské Unie.

Výrobce: RaKonrad

Německá firma RaKonrad zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky RaKonrad mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky RaKonrad jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky RaKonrad je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: