Podmořská rumbakoule

Kód: GE021
58 Kč
Skladem

Chcete dětem vybavit pokojíček dřevěnými hračkami? Veďme své ratolesti k hudbě a nechme je tvořit. Tyto rumbakoule zaštěrkají do rytmu všech písniček, které vaše děti zpívají... 

Detailní informace

Detailní popis produktu

„Hudba je jako moře. Stojíme na jednom břehu a vidíme daleko, ale druhý břeh spatřit nemůžeme.“ /Henryk Sienkiewicz/ 

Stylová rumbakoule s podmořskou tematikou potěší kluky i holky. Probudí v dětech rytmus a hravost. Rovněž vhodné jako hudební pomůcka do škol i školek.

Skvělý tip na dárek pro děti, když si lámete hlavu, co jim pořídit pro radost... 

Rumbakoule je kvalitní výrobek vyrobený ze dřeva lakovaný a modře barvený, stylizovaný do podvodního světa s motivem rybičky nebo hvězdice.

Rozměry: 13 cm
Věk: 3+ 

Dřevěná rumbakoule splňuje certifikát pro prodej v zemích Evropské Unie.

Cena za 1 ks

Výrobce: Bigjigs

Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.
Dnes Bigjigs hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii. 
Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii. 
Kvalita hraček značky BigJigs je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: