Sada hudebních nástrojů - Slunce v dárkovém boxu

Kód: GE024
829 Kč
Skladem

Překvapte vaše nejmenší! Můžete jim rozzářit dny sluníčkem! Pro nejmladší hudebníky máme sadu hraček s motivem sluníčka! Písničky obohatí vaše děti nejen co se týká rytmu a melodie. Neváhejte a dětem radost udělejte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sluníčko, sluníčko, popojdi maličko,
sedíš tu u cesty,
stane se neštěstí, něco tě zajede. . .

Jaké sluníčko mají vaše děti rády? Sedmitečnou berušku, nebo to zlaté, které nám zahřívá a zpříjemňuje dny? Sada hudebních nástrojů s motivem slunce v dárkovém boxu potěší nejen vaše nejmladší.

Splňte dětem jejich sen! 6 hudebních a rytmických hraček v praktickém přírodním dřevěném boxu je tu! Dopřejte klukům i holkám hudební hrátky!

Sada je stylovým doplňkem do dětských pokojíčků, školek, škol, družinek a tříd hudební výchovy. Hudební set vyvolává nadšení pro svět hudby! Určitě budete celá rodina maximálně spokojeni s tímto dárkem.

 

Barva nástrojů: modrá s motivy slunce

Sada obsahuje: tamburínku, barevnou flétnu, kastaněty, foukací harmoniku, rolničky, ozvučnou rybku s paličkou, dřevěnou bedýnku

Rozměry: cca 29x35x6 cm

Věk: 3+ 

Sada hudebních nástrojů splňuje certifikace pro prodej v zemích Evropské Unie. 

 

Výrobce: RaKonrad

Německá firma RaKonrad je zaměřená na prodej kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky RaKonrad mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky RaKonrad jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky RaKonrad je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: