Tahací xylofon - medvěd

Kód: GE028
299 Kč
Skladem

Každé dítě má v sobě hudební cítění. Probuďte ve vašich dětech tento dar a veďte je k hudbě. Přece: Co Čech, to muzikant!  Tedy neváhejte a dětem radost udělejte. . . 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tahací xylofon s medvědem je skvělá hračka, která zabaví vaše ratolesti. Na dřevěném rámečku je na dřevěných kolících opevněných 5 pestrobarevných kláves, které jsou jako základ pro většinu lidových písní v rozsahu pěti tónů. Součástí balení je samozřejmě i palička pro vyťukávání melodie.

Hračka je vhodná pro kreativní tvoření prvních hudebních pokusů vašich dětí. Díky svému vzhledu a multifunkčnímu využití zálibu vzbudí i u batolat. Krásná barevná dřevěná hračka zaujme vaše děti na první pohled. Naučí se rozeznávat barvy i jednotlivé tóny a jejich výšku díky sluchové kontrole.

Tento dárek potěší a překvapí všechny kluky i holky.

 

barevný xylofón splňuje certifikaci pro prodej v zemích Evropské Unie.

Rozměry: 16x18x18 cm
Věk: 3+ 

Výrobce: RaKonrad

Německá firma RaKonrad je zaměřená na prodej kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky RaKonrad mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky RaKonrad jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky RaKonrad je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: