Tahací xylofon - žabka

GE029
         

  • Skladem
299 Kč
Kategorie: Hračky pro děti
 
 

Tahací xylofon - žabka

Hračka vhodná pro kreativní tvoření prvních hudebních pokusů Vašich dětí, díky svému vzhledu a multifunkčnímu využití zálibu vzbudí i u batolat. Krásná barevná dřevěná hračka zaujme Vaše děti na první pohled, naučí se rozeznávat barvy i jednotlivé tóny. 

barevný xylofón splňuje certifikaci pro prodej v zemích Evropské Unie.

Popis produktu

Na dřevěném rámečku je na dřevěných kolících opevněných 5 pestrobarevných kláves. Součástí balení je samozřejmě i palička.

Rozměry: 19 x 20 cm
Věk: 3+ 

Výrobce: RaKonrad

Německá firma RaKonrad je zaměřená na prodej kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky RaKonrad mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky RaKonrad jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky RaKonrad je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.