Pilník na nehty - klaviatura

Kód: CH004
139 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

První dojem je velmi důležitý i s našimi prsty a nehty! Nezanedbávejme manikúru a ukažme cestu za životními cíly sobě i ostatním upraveným ukazováčkem!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každý z nás používá svoje ruce po celý den k práci - ať už k té manuální, k řízení auta, k práci na PC, psaní na mobilu nebo jen v běžných denních povinnostech i radostech. Pěnový pilník na nehty vám dopomůže udržovat své nehty zdravé, čisté a dokonale upravené. Tuto praktickou vychytávku využijí jak ženy, tak i muži! Tematickou klaviaturu, jejíž černý potisk je z obou stran, jistě ocení především a hlavně klavíristé, klávesáci, korepetitoři, paní učitelky, páni učitelé, žáci ZUŠ, tak i všichni ostatní, kteří nehrají na piano aktivně, ale rádi ho poslouchají.

Starost o vaše nehty vám pohledem na klaviaturu vždy připomene i váš koníček, jak moc máte rádi klavírní hudbu, a posloucháte jí. Proto neváhejte a udělejte radost sobě či svým blízkým tímto drobným doplňkem! Pilník je oboustranný, čili praktický. Je bílé barvy, potisk černé klaviatury také z obou stran.

Rozměry: 18 x 2 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hudební módní doplňky
barva: černá + bílá
motiv: klaviatura, klavír
rozměry: 18 x 2 cm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: