Hudební nehtové doplňky

Ozdobené nehty sice pánové obvykle nedocení a je jim většinou jedno, co je na nich namalováno, ale každopádně si všimnou, zda je má žena upravené či nikoliv. Špína za nehty vážně v módě není! Takže dámy, věříme, že základní manikúru máte v malíčku (palci i ukazováčku atd.), a teď je čas udělat radost především sama sobě pomocí hudebních ozdob na nehty. A když vám náhodou partner krásné nehty nepochválí, nic si z toho nedělejte. Určitě to udělá nějaká kolegyně nebo kamarádka, která vám je bude možná i tak trochu závidět.

Nehty s notami

Hrajete na hudební nástroj? Ruce s notami na nehtech, ty budou hrát úplně samy. Zpíváte? Pak se před diváky díky dokonalému zevnějšku postavíte sebevědomě a jistě sklidíte pořádný aplaus. Ale i tehdy, když je hudba pouze vaším amatérským koníčkem, mohou dekorativní notičky vyjádřit váš vztah k muzice, takže nebude pochyb, že hudba je smyslem vašeho života.

Hudebních doplňků není nikdy dost

Nehtové samolepky s notami skvěle doplní třeba hudební šaty nebo šálu, ale vyniknou i samostatně. Nehty mají navíc tu výhodu, že se nemusejí tak často převlékat a bez zásahu vydrží i několik dní, na rozdíl od šatů, které se musejí prát. Mrkněte třeba ještě na hodinky s hudebními motivy nebo bižuterní doplňky. A pokud uchopíte do ruky s ozdobenými nehty vějíř s notami, budete skutečně za dámu. Kromě ozdobných samolepek máme v nabídce stylové pilníky na nehty a nehtová razítka, takže vaše ruce budou snadno a rychle jako ze škatulky.

1 položek celkem

Cena

129130
1129130
oznoby na nehty noty
129 Kč

Není hezčí pohled než na krásné upravené nehty. Ozdobte si ty svoje zářivými notami. Dokonale vyniknou s každým outfitem.

CH016