Pantofle a žabky s hudebním motivem

Blíží se Vánoce, narozeniny vašeho muzikanta nebo jakékoliv jiné výročí? Seznámili jste se nedávno s novým partnerem, kterého k sobě plánujete nastěhovat? Stylové domácí pantofle jsou ideálním dárkem, kterým vyjádříte, že s ním ve svém bytě i životě počítáte. Žabky se pak hodí do horkých dní i na nošení venku, ať už jdete k vodě nebo na vycházku do města. Tak vykročte pravou nohou a užívejte si každý okamžik všedních i svátečních dní.

Papuče s hudebním motivem

Nabízíme papuče na doma a letní žabky pro muže i pro ženy. Hřejivá domácí obuv vám připraví příjemné chvíle odpočinku, ale hodí se také třeba pro učitele hudby jako obutí do jejich učebny. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů s dlouhou životností.

Hudební tkaničky do bot

Hledáte nějaký další způsob, jak oživit váš stávající outfit? Zažeňte nudu novými tkaničkami do bot. Je to drobnost, a přece udělá mnoho parády. Každé tenisky díky nim okamžitě prokouknou. Kromě hudebních pantoflí a tkaniček prodáváme široký sortiment dalších drobných oděvních doplňků, například ponožky, kšiltovky a čepice, kšandy, ale také výraznějších součástí šatníků, jako jsou šaty, košile či kalhoty a šortky. Tak protančete životem v pohodlných pantoflích s notami nebo v originálním oblečení!