Papírové kapesníčky HOUSLOVÝ KLÍČ

Kód: AF005
29 Kč
Skladem

Kdy jste byli naposledy na hudebním vystoupení nebo na koncertě? "Konec světa bude, až lidé přestanou zpívat. . ." Tento citát vyslovil již dříve slavný fyzik, vynálezce a pedagog Albert Einstein. Něco na tom bude. Tedy žijme kulturou, hudbou, uměním a občas si zazpívejme a poslechněme melodie, které nám nenechají oko suché!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nenechte se zaskočit rýmou ve společnosti, nebo jen tak v běžném chodu dne. Navštěvovat koncerty, divadelní a taneční vystoupení patří ke kulturnímu životu člověka. Pokud vás dojme nádherné vystoupení až k slzám, setřete je stylovým kapesníčkem! Rýma a nachlazení vás již nezaskočí. Vybavte si svoje kabelky a mějte při ruce stylové kapesníčky!

Papírové kapesníčky s hudebním potiskem ve vintage stylu, vzor HOUSLOVÝ KLÍČ vám poslouží ve společnosti nebo jen tak v práci či mezi kamarády! Houslový klíč na kapesníčcích je se zlatavým leskem. Můžete zazářit při obyčejném smrkání nebo utření obličeje.

Tento drobný dárek potěší kamaráda, utře slzu po dojímavém koncertě a udělá z vás stylového návštěvníka hudebních a divadelních vystoupení.

 

 

Balení obsahuje 10 potištěných kapesníčků klasické velikosti.

4-vrstvé.

Velikost balíčku: 5,5 cm x 11 cm

Velikost kapesníku: 22 x 22 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: