Šálek CHOPIN s partiturou bílý v dárkové krabičce, espresso větší

Kód: ABA050
349 Kč
Skladem

Espressivo znamená italsky výrazně. Výrazné tóny Chopinova klavíru jsou stejně tak lahodné, jako výrazná chuť kvalitní kávy espresso. Uvařte si dobrou kávu s dokonalou vůní, skvělou chutí a ještě k tomu do úžasného hrníčku s podšálkem! Věřte, že relax již nikdy nebude mít chybu. . .

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jeho hra byla vždy ušlechtilá a nádherná, jeho tóny zněly, ať již ve forte nebo v pianu. Jeho snahou bylo naučit své žáky tento styl hry (legato a cantabile). Jeho nejčastější výtkou bylo: "On nebo ona neumí spojit dvě noty dohromady..."   Friederike Müller (o Chopinovi).

Klavírní Scherza, Polonézy, Balady, Valčíky, Nocturna, Imprompty, Preludia, Mazurky... A dva klavírní koncerty pro klavír a orchestr!

Šálek CHOPIN s partiturou má černý potisk podobizny Fryderyka Chopina a partitury . Tento šálek s hudební tématikou je z kvalitního porcelánu a denně vám připomene úžasné dílo klavírního mistra...

Díky balení v dárkové krabičce potěšíte i své známé, učitele, přátele, kamarády, profesory ... Kdo má rád klavírní hru, zamiluje si i tento šálek. . .

 

Tento hrnek je vhodný do myčky.

Obsah: 180 ml

Výška: 7 cm

Průměr: 7,5 cm

Průměr talířku: 14,5 cm

Dárková krabička je z bílého kartonu. 

Velikost krabičky: 15,5 x 15 cm, výška 9,5 cm. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hudební nádobí - porcelán, sklo, keramika
materiál: poracelán
barva: bílá
potisk: černý
objem: 180 ml
výška: 7 cm
dárkově baleno: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: